Wodór

Inhalacje wodorem h2- jakie prozdrowotne korzyści dają?

Coraz częściej pacjenci borykający się z rozmaitymi chorobami sięgają po najnowocześniejsze metody wspomagające leczenie. Do takich metod zaliczają się bez wątpienia inhalacje wodorem h2, które znacząco wpłynęły na poprawę stanu zdrowia pacjentów na całym świecie. Rozpowszechniona zaledwie kilkanaście lat temu terapia stała się swoistym panaceum na wiele przewlekłych dolegliwości, z którymi pacjenci nierzadko borykali przez lata. Teraz, ten innowacyjny sposób przyśpieszający proces zdrowienia jest na wyciągnięcie ręki w naszym gabinecie.

Jakie korzyści wynikają z zastosowania inhalacji wodorem h2?

Tak naprawdę, inhalacje wodorem h2 niosą ze sobą szereg prozdrowotnych właściwości. Pierwszą i najczęściej wymienianą jest oczywiście działanie spowalniające starzenie, poprawiające kondycję skóry, paznokci i włosów, ale też działanie przeciwutleniające i przeciwzapalne. Ponadto, inhalacje wodorem h2 redukują stres i pomagają w leczeniu infekcji, wirusów, a nawet znacznie cięższych, przewlekłych dolegliwości i ich następstw. Mowa tu o chociażby o osobach zmagających się z chorobą Parkinsona, Alzheimera, a nawet o pacjentach po przebytym udarze mózgu.

Inhalacje wodorem h2 wspomagają też leczenie wielu chorób cywilizacyjnych- na przykład uzależnień, depresji czy chronicznego zmęczenia. Ponadto, po zakończonej serii zabiegów u naszych klientów następuje znaczna poprawa funkcji poznawczych: pamięci, koncentracji czy też odporności na stres. Pacjenci po zabiegach inhalacji wodorem h2 odnotowują zdecydowanie pozytywne zmiany, które wpływają na codzienny komfort i poziom zadowolenia z życia.

Inhalacje wodorem h2 a Covid-19.

Jednak największą sławę i rozkwit w stosowaniu inhalacji wodorem h2, metoda ta uzyskała w wyniku wykazania wysokiej skuteczności w terapii powikłań po przebytym Covid-19. Dzięki inhalacjom, okres regeneracji po koronawirusie zostaje zredukowany do zaledwie 3-8 dni. Jest to szczególnie korzystny sposób na szybszy powrót do zdrowia, zważywszy, że na odzyskanie pełnej sprawności po przebytym koronawirusie pacjenci potrzebowali zwykle nawet kilku tygodni.

Gaz Browna

Oprócz inhalacji wodorem h2, w naszym gabinecie oferujemy również terapię gazem Browna. To nowatorska metoda przyśpieszająca proces zdrowienia, która w odróżnieniu od „klasycznej” terapii wodorem charakteryzuje się zdecydowanie wyższym stężeniem wodoru cząsteczkowego w proporcji do zawartości tlenu. W terapii gazem Browna stężenie wodoru wynosi aż 66% do 33% zawartości tlenu. Terapia gazem Browna pomaga w leczeniu wielu przewlekłych chorób, takich jak cukrzyca, endometrioza czy bezdech senny. Ponadto, gaz Browna wspiera funkcjonowanie serca i wątroby, zwalcza alergie, a nawet… wspomaga leczenie nowotworów.

Komu dedykowane są zabiegi w naszym gabinecie?

Zabiegi w naszym gabinecie dedykowane są wszystkim osobom chcącym poprawić codzienne funkcjonowanie organizmu. Dzięki inhalacjom, można zredukować poziom kortyzolu, zwiększyć wydzielanie serotoniny i endorfin, a także nabrać większej energii w codziennym życiu.

Z naszych zabiegów korzystają także zarówno amatorscy, jak i zawodowi sportowcy, którzy chcą poprawić wydolność swojego organizmu. Warto zaznaczyć, że systematyczne ćwiczenia powodują wzrost stresu oksydacyjnego, który inhalacje skutecznie redukują i pozwalają na osiąganie lepszych wyników w sporcie.

Ponadto, terapie inhalacjami dedykowane są osobom ze zdiagnozowanymi dolegliwościami i  stanowią skuteczne wsparcie w wielu ciężkich i przewlekłych chorobach. Przed przystąpieniem do inhalacji wodorem h2, w przypadku zdiagnozowanych schorzeń należy skonsultować poszczególne zabiegi w naszym gabinecie.

Umów się na wizytę
linia
linia

Już dzisiaj zadbaj o swoje zdrowie. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj dogodny termin wizyty.


500 521 051
biuro@tlen-terapia.pl

 

Zarezerwuj wizytę