Czy warto?

Dlaczego seanse w komorach hiperbarycznych często nie przynoszą oczekiwanych efektów?

Rosnące zainteresowanie komorami hiperbarycznymi sprawiło, że coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na prowadzenie tego typu działalności. Pojawiają się na rynku oferty firm, które szczególny nacisk kładą na pozyskanie jak największej liczby klientów przy jednoczesnym obniżaniu kosztów przyciągając różnego rodzaju nieadekwatnymi w naszym przekonaniu „gratisami”. To sprawia że klient jest zadowolony, jednak to zadowolenie szybko mija, gdy okazuje się że tania usługa nie przynosi oczekiwanych efektów.

Na podstawie własnych doświadczeń i wyborów dokonywanych przez naszych klientów jesteśmy w stanie ocenić dla kogo pobyt w komorze hiperbarycznej jest wskazany, dla jakich osób nie ma on większego sensu i u jakich osób może przynieść efekty niepożądane. Oczywiście tego typu analiza nie polega na zadaniu kilku pytań przez telefon, czy też wypełnieniu ankiety – jak robi to zdecydowana większość firm konkurencyjnych.

Kwantowa Analiza Stanu Zdrowia, którą przeprowadzamy to ocena całego organizmu i wszystkich organów przy użyciu zaawansowanych urządzeń diagnostycznych. Efektem przeprowadzanych analiz najczęściej są sytuacje w których u klientów występują ewidentne niedobory w postaci mikro i makro składników przy jednoczesnym przeciążeniu organizmu składnikami niepożądanymi.

Komora hiperbaryczna takich problemów nie rozwiąże. Natomiast połącznie pobytu w komorze z indywidualnymi zaleceniami działa synergicznie, co oznacza, że uzyskujemy kilkakrotnie większy efekt takiego połączenia zaleceń niż wynikający z wdrożenia tylko jednego z rozwiązań.

Oczywiście jeśli ktoś ma ochotę na skorzystanie z pojedynczego seansu lub pakietu, to takie osoby również serdecznie zapraszamy. Dokładamy wszelkich starań aby każda osoba była świadoma korzyści i ograniczeń wynikających z oferowanych przez nas rozwiązań prozdrowotnych.

Umów się na wizytę
linia
linia

Już dzisiaj zadbaj o swoje zdrowie. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj dogodny termin wizyty.


500 521 051
biuro@tlen-terapia.pl

 

Zarezerwuj wizytę