O nas

Tlenoterapia – o nas?

Gabinet tlenoterapii został stworzony przez zespół entuzjastów zdrowego stylu życia.

Nasze zainteresowanie szeroko pojętymi działaniami prozdrowotnymi zaowocowało potrzebą stworzenia miejsca w którym można holistycznie przyjrzeć się każdej osobie i dobrać najbardziej efektywny program wspomagający zdrowie.

Łączymy najbardziej zaawansowane metody diagnostyczne takie jak Kwantowa Analiza Stanu Zdrowia (Biorezonans) z indywidualnymi zaleceniami w zakresie efektywnej suplementacji - jeśli pojawia się taka potrzeba oraz z dobroczynnym działaniem takich pierwiastków jak tlen (O), dwutlenek węgla (CO2) oraz wodór (H) w odpowiednich proporcjach i/lub osobno.

Efekty naszych terapii i zaleceń najczęściej widoczne są już po kilku wizytach. W każdym przypadku zachęcamy do systematycznej weryfikacji naszych zaleceń, co stanowi najbardziej efektywny sposób na utrzymanie zdrowia i jednocześnie najtańszy, biorąc pod uwagę to jak uciążliwe mogą być niedobory w tych obszarach.

W 2023r. wprowadzamy do naszej oferty pakiety nieinwazyjnej regeneracji oczu dedykowane dla osób z jaskrą, zaćmą, problemami z widzeniem oraz niezwykle efektywną terapię w coraz powszechniejszych dolegliwościach takich jak zespół cieśni nadgarstka czy łokieć tenisisty.

Najbardziej popularne pakiety umieściliśmy w cenniku - liczba zastosowań dla naszych terapii obejmuje leczenie i wspomaganie leczenia w ponad 170 jednostkach chorobowych.

Zapraszamy do wybrania się z nami w podróż do poprawy zdrowia, wyglądu i samopoczucia.

Umów się na wizytę
linia
linia

Już dzisiaj zadbaj o swoje zdrowie. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj dogodny termin wizyty.


500 521 051
biuro@tlen-terapia.pl

 

Zarezerwuj wizytę